Stolnotenisová exhibícia Orlowski – Panský (doplnené videá)

V rosinskom kultúrnom dome sa uskutočnila exhibícia v stolnom tenise niekdajších šampiónov Európy

V sobotu 11. 5. 2013 sa v rosinskom kultúrnom dome uskutočnila exhibícia v stolnom tenise niekdajších šampiónov Európy Milan Orlowski – Jindřich Panský. Títo bývalí československí reprezentanti patrili v 70. a 80. rokoch 20. stor. medzi špičku v stolnom tenise, čo potvrdzuje aj ich bohatá medailová zbierka z európskych aj svetových majstrovstiev.

Počas takmer dvojhodinovej exhibície si proti dvom legendám zahrali hráči STO Rosina L. Kováč a Š. Pagáč, neskôr Orlowski s Panským zabávali asi stovku divákov hrou s dvoma či troma loptičkami, posediačky, s miniatúrnymi aj obrovskými raketami, panvicou, topánkou a podobne. Športové podujatie pokračovalo tanečnou zábavou.

Všetky videá z exhibície si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz.

Dátum vloženia: 12. 5. 2013 22:07
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 5. 2023 14:14