Obec Rosina
Obec
Rosina

VIII. ročník turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise

V súťažnej prestávke stolnotenisovej ligy sa v sobotu 29. 12. 2018 v telocvični ZŠ s MŠ Rosina stretlo dovedna 25 hráčov stolnotenisových oddielov na 8. ročníku turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise

V súťažnej prestávke stolnotenisovej ligy sa v sobotu 29. 12. 2018 v telocvični ZŠ s MŠ Rosina stretlo dovedna 25 hráčov stolnotenisových oddielov z Rosiny, Trnového, Lietavskej Lúčky, Nededze, Lietavy, Maršovej-Rašova a Domaniže na 8. ročníku turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise. Turnajové zápasy sa začali v štyroch skupinách a z každej z nich traja najlepší postúpili do dvoch štvrťfinálových skupín. Najlepší štyria z týchto skupín postúpili do semifinále, v ktorom si najlepšie počínali Martin Badura (STO Rosina) a Ivan Krajíček ml. (OŠK Nededza) a nastúpili proti sebe vo finále. Zaslúženým víťazom turnaja sa napokon stal Martin Badura, keď finálový zápas vyhral 3:2 na sety. Tretie miesto obsadil Marian Frniak (OŠK Nededza) po súboji s Branislavom Kubom (STO Trnové) 3:1. Nepostupujúci zo základných skupín hrali o cenu útechy, ktorú napokon získal Peter Tavač (STO Trnové) po finálovom víťazstve nad Lukášom Rosinčinom (OŠKST Lietavská Lúčka).

Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým hráčom za účasť na tomto peknom športovom podujatí, ako aj všetkým, ktorí podali pomocnú ruku pri organizácii turnaja.