Rosina

VIII. ročník turnaja neregistrovaných hráčov v stolnom tenise

2019

V prvú marcovú sobotu 2. 3. 2019 sa stretli v rosinskej telocvični rekreační hráči stolného tenisu na 8. ročníku neregistrovaných hráčov.
Na turnaji žiakov proti sebe nastúpili v jednej skupine šiesti hráči, z ktorých bol suverénne najlepší talentovaný Juraj Gjabel, keď vyhral turnaj bez straty setu, na druhom mieste sa umiestnil Peter Ďuroška, tretí bol Marko Rečka.
V súťaži dospelých sa stretlo 17 hráčov v 4 skupinách, z nich postúpili dvaja najlepší do dvoch štvrťfinálových skupín. Najlepší štyria z turnaja sa stretli v semifinále a víťazi vo finále, v ktorom vyhral Peter Majerík nad Michalom Kohútom 3:1 na sety. Boj o 3. miesto bol napínavejší, bronz získal Radovan Kuba po víťazstve nad Jánom Siskom 3:2.
Priebežne s finálovými súbojmi pokračovali aj menej úspešní hráči, ktorí nepostúpili so skupín – tí hrali o cenu útechy. Získal ju Michal Urban, keď vyhral vo finálovom súboji nad Jurajom Gjablom st. 3:2.
Poradie: 1. Peter Majerík, 2. Michal Kohút, 3. Radovan Kuba, 4. Ján Siska

Výsledky turnaja neregistrovaných v stolnom tenise 2019

Výsledky turnaja o cenu útechy

Fašiangový turnaj zorganizoval Stolnotenisový oddiel Rosina s podporou obce Rosina a starostom obce J. Machynu, ktorému patrí poďakovanie za materiálne zabezpečenie turnaja a členom oddielu za jeho organizáciu.
Ľ. Rendár, foto: autor

Dátum vloženia: 2. 3. 2019 12:03
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2023 11:00
Autor: Správca Webu