Rovno na obsah Rovno na menu
Obec Rosina
Rosina

Pracovná ponuka

Pracovná ponuka  1

Obec Rosina prijme do pracovného pomeru zamestnanca

Obec Rosina prijme do pracovného pomeru zamestnanca  na pracovnú pozíciu – údržba verejných priestranstiev a obecných budov

Úväzok:  hlavný pracovný pomer – plný pracovný úväzok

Dátum nástupu:  dohodou

Platové podmienky:  850,00 € brutto + nadstavbová zložka.

Bližšia špecifikácia práce:  technická údržba a oprava budov a  majetku obce, vedenie a údržba zvereného motorového vozidla, drobné opravy, drobné stavebné práce, drobné maliarske práce na objektoch obce, odstraňovanie bežných vodoinštalačných, elektrických a ostatných porúch, kosenie a  údržba zelene verejných priestranstiev a pozemkov obce, údržba a čistenie miestnych komunikácií, chodníkov, potokov a kanálov, odhŕňanie snehu, údržba pracovného náradia, zber a triedenie odpadov, ozvučenie domu smútku, osobná a aktívna účasť pri organizovaní podujatí obce, výkon ďalších činností manuálneho charakteru podľa pokynov a vnútorných prepisov zamestnávateľa.

Iné kritériá:  výučný list, vodičský preukaz B, zodpovedný a poctivý prístup k práci, aktívny prístup k riešeniu problémov, manuálna zručnosť, osvedčenie na obsluhu plynovej kotolne a preukaz pilčíka je výhodou.

Žiadosti o prijatie do zamestnania a krátky životopis je možné doručiť poštou alebo osobne do podateľne Obecného úradu v Rosine na adresu: Obec Rosina, Rosina 167, 013 22 Rosina, elektronicky e-mail: podatelna@obecrosina do 31.05.2023.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a GDPR.

Dátum vloženia: 31. 8. 2023 12:58
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 9. 2023 9:51
Autor: Správca Webu

NATUR-PACK a.s.